SERWIS INFO:  pn.-pt. 8:00-22:00 / sob.-niedz. 10:00-20:00

Orange (+48) 502 12 66 99 Play (+48) 792 22 66 99 Stacj. (+48) 32 308 66 99

Facebook

Monitoring CCTV – tzw. Telewizja Przemysłowa

Dbanie o bezpieczeństwo dużych i średnich oraz często małych obiektów bywa często trudne.

Z tego powodu dobrze jest zaopatrzyć się w dobrej jakości systemy monitorujące oraz systemy telewizji przemysłowej, dzięki którym możliwe będzie zarówno rejestrowanie wszystkiego, co dzieje się na terenie objętym monitoringiem, jak i właśnie zapewnienie bezpieczeństwa danemu obiektowi /obszarowi.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii możliwe jest korzystanie z rozwiązań, o których jeszcze niedawno nie można było nawet pomarzyć. Jedną z najskuteczniejszych metod, dzięki której możliwe jest śledzenie na bieżąco wszystkiego, co dzieje się na terenie przedsiębiorstwa, prywatnej posesji, czy też na innym dowolnym obszarze jest monitoring CCTV (closed circuit television), czyli tak zwana telewizja przemysłowa.

W skład takiej telewizji wchodzi sprzęt typu kamera ip, monitoring wizyjny, systemy telewizji, systemy dozorowe, kamery przemysłowe i wiele innych urządzeń.

System taki składa się z kamer umieszczonych w najbardziej strategicznych miejscach. Obraz z kamer jest przesyłany bezpośrednio do centrum odbiorczego, gdzie jest zapisywany w pamięci rejestratora na odpowiednim dysku twardym, który MUSI być przystosowany do pracy ciągłej, ale przede wszystkim umożliwia monitorowanie w czasie rzeczywistym.

Dzięki korzystaniu z odpowiedniego sprzętu istnieje ponadto możliwość zdalnego sterowania wybranymi kamerami (tzw. głowice obrotowe), co pozwala na jeszcze skuteczniejsze kontrolowanie wszystkiego, co dzieje się na wybranym obszarze.

W trosce o bezpieczeństwo oferujemy systemy CCTV najwyższej jakości. Nasze systemy składają się z kamer cctv, kamer przemysłowych oraz systemu monitoringu. Wśród proponowanych rozwiązań znaleźć można takie, które idealnie się sprawdzą i spełnią Państwa oczekiwania.

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługi instalacji monitoringu cctv, monitoringu wizyjnego oraz innych urządzeń zabezpieczających.

Oferujemy urządzenia producentów polskich, jak i zagranicznych, a z naszą pomocą uda się dobrać takie rozwiązania, które będą dla Państwa w pełni satysfakcjonujące.

          Dziękuję za odwiedzenie strony ALERTUS.

Przedstawiam porównawcze fotografie dostępnego sprzętu,

wielu uznanych producentów polskich i zagranicznych.

W sprzedaży jest oczywiście cały asortyment.